Zjistili, že jde žít i lépe a nyní cestují 3 měsíce ročně. Dosáhněte této nezávislosti pomocí nich

“Do roku 2011 jsme s manželem pracovali dlouho a těžce v klasických kancelářských zaměstnáních. Měli jsme dvě děti, dům a vše, co jsme si jen mohli přát – kromě času. I přestože jsme si žili více než pohodlně, připadali jsme si jako v neustálém spěchu. Když jsme zrovna nebyli v práci, připravovali jsme se do práce, chodili do kostela a starali se o děti. Měli jsme jen 15 dní na dovolenou každý rok – žalostně málo na pokrytí dovolené a cestování tak, jak jsme si přáli,” říká Holly Johnson, žena, jež cestuje čtvrtinu roku.

“Teď rychle do 2017 – dnes cestujeme více než tři měsíce každý rok. Děti bereme s sebou asi tak v polovinu času a druhou polovinu je necháme doma odpočívat, takže mohou chodit do školy. Jen tento rok budeme mít za sebou cesty na Jamajku, do Irska, Německa, Itálie, Švýcarska, Aruby, Bora Bora, Dominikánské republiky, Španělska a Francie.

Jak jsme se k tomu dostali? Založili jsme si vlastní podnik – clubthrifty.com – roku 2011 a pracovali do nekonečna, dokud jsme nepracovali pro sebe a mohli cestovat jak se nám zachtělo. Samozřejmě to není nic levného, proto jsme vyvinuli speciální strategie šetření, které nám jednoznačně ušetří kasičku.”

Jaké ty strategie tedy jsou?


Pokračovat na další stránku
Diskuze
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Zajímavosti

Sebevražedná píseň, která má na svědomí 19 sebevražd. Dokážete jí doposlouchat?
datum publikace 25.9.2017

Lidé

5 lidí, kteří přežili velkou tragédii, ale následně stejně spáchali sebevraždu
datum publikace 25.9.2017
Příspěvky z Instagramu