Děsivá přiznání od lidí, kteří bloudili Dark Webem

Internet je úžasný vynález, bez kterého si nedokážeme představit život. Přiznejme si to, když spadne server nebo provider dělá kontrolu sítě, cítíte se, jako by vám chyběl kousek duše. A je to velmi, ale velmi špatný den. Nemůžete brouzdat internetem, nemůžete jít na email, Facebook, Tinder, WhatsApp… nemůžete si objednat čínské jídlo ani zaplatit něco přes PayPal.

Ale každá věc má svou temnou stránku. A nemluvíme teď o závislosti na internetu, nebo kyberšikaně. Mluvíme o jiném monstru a toto vychází přímo z hlubin pekel lidské mysli – hluboký web a temný web (Deep Web a Darknet).

Zde se setkávají lidé pokřivených myslí se sobě rovnými a dělají svůj obvyklý byznys – ať už se jedná o lidské otroky, ilegální a násilnou pornografii, pedofilii, kanibalismus, zbraně a drogy… Tato část internetu si vyžaduje vlastní prohlížeč Tor. A také zakódované internetové připojení, pokud nechcete FBI, aby vám klepala na dveře. Takže vy všichni, koho Deep web láká, zde máte 15 vyznání od lidí, kdo si projížděli Dark Web a doteď toho hořce litují.


Pokračovat na další stránku
Diskuze
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Zajímavosti

Sebevražedná píseň, která má na svědomí 19 sebevražd. Dokážete jí doposlouchat?
datum publikace 25.9.2017

Lidé

5 lidí, kteří přežili velkou tragédii, ale následně stejně spáchali sebevraždu
datum publikace 25.9.2017
Příspěvky z Instagramu