ÚČINNÝ A SPOLEHLIVÝ

Nabízíme reklamu šitou na míru pro klienty jakýchkoliv rozměrů, e-shopy, produkty, značky, služby ale i začínající projekty s potenciálem. Neváhejte nás kontaktovat a společně s naším týmem uděláme vše, co bude v našich silách, pro připravení kampaně, která udělá maximum pro naplnění Vašich cílů.

fakty preview

FANOUŠCI NA FACEBOOKU

259 000+

POČET IMPRESÍ

3 000 000+

MĚSÍČNĚ

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

5

CO NAŠE PROJEKTY NABÍZÍ

REKLAMNÍ BANNER

Na našich webových projektech se nachází několik možností pro umístění Vaší reklamy. Udržujeme celosvětové trendy jak v rozměrech reklamních jednotek, tak v samotném umístění. Pro úspěch Vaší kampaně jsme schopni vyhovět Vaším potřebám individuálním umístěním i individuálním rozměrem.

PR ČLÁNKY

Jedinečný způsob, kterým můžete zpropagovat Vaše služby, produkty, nebo začínající projekt je PR článek. Při konzultaci Vám nabídneme a zároveň doporučíme formáty, které naším čtenářům vyhovují nejvíce a jsou zároveň nejvíce účinné. Rovněž nabízíme připnutí Vašeho PR článku na naši hlavní stránku po dobu předem určenou.

TEMATICKÉ PŘÍSPĚVKY

Na náš Facebookový profil, který čítá více než 259 000 lidí, ochotně připravíme příspěvky o Vašich službách, produktech nebo o tom, co Váš projekt nabízí. Zaměření této Facebookové stránky jsou zajímavosti ze světa. Pomůžeme Vám s výběrem těch nejzajímavějších informací ohledně toho, co nabízíte tak, aby byla reklama co nejvíce účinná.

CÍLOVÁ SKUPINA A NÁVŠTĚVNOST

Společně tvoříme obsah pro čtenáře, kteří mají zájem o ty největší zajímavosti a unikátnosti z celého světa. Naší denní rutinou je zhotovování 1-6 obrázků v podobě faktů, které se objevují na našem profilu na sociální síti Facebook, které mají každým dnem dosah okolo 500 tisíc lidí. Naše cílová témata jsou tedy velmi otevřená.

Návštěvnost naší webové stránky www.fakty.cz
2 566 755 návštěv, 27 242 229 zobrazení stránek (Výsledky z Google Analytics; Únor-Říjen)

Ženy 35%
Muži 65%
Návštěvníci ve věku 18-24: 86%
Návštěvníci ve věku 25-34: 9,5%
Návštěvníci vě věku 35+: 4,5%

NÁZOR KLIENTŮ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ A KONTAKT

(V případě zájmu telefonátu, nám tuto volbu napište do zprávy)